logo
Çağrı Merkezi;
+905444241067
Bize Yazın;
info@ffp.com.tr

Osmanlı Çardağı

 Görseldeki ürün temsilidir. Müşterinin isteğine bağlı olarak farklı boyutlar ve kalınlıklarda üretim imkânı vardır. Detaylı sipariş ve fiyat için iletişim kısmından danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


İletişim için tıklayınızOsmanlı Çardağı özel üretimdir istenilen ebatlarda yapılabilir. Üründe kullanılan ağaç sarı çam olup fırınlama ve lamine mantığıyla dayanıklılığı artırılmıştır.

Kullanılan boya su bazlı olup çevreye duyarlı doğal ahşap boyasıdır.üründe kullanılan metal aksamlar inox ve kaplamalı malzemelerdir.

Kullandığımız ağaç yerli çam ağacıdır ve fırınlama yöntemi ile nem oranları istenilen orana düşürüldüğünden uzun yıllar açma ve dönme yapmaz,ısıya ve yağmura dayanıklı hale gelir.

Kullanılan boya su bazlı doğal ahşap boyasıdır ve ağacı kapatmaz tam tersine ağacın nefes almasını sağladığından boyada ürünün kalitesini ve dayanıklılığını artırmaktadır.

Ayrıca ürünlerimiz tamamen demonte olup sipariş edildiğinde koli bazında ürün montaj çizimleri,anahtarı çekicine kadar müşteriye teslim edilmektedir.

Salıncakların oturma yerini taşıyan halatlar yüke ve yağmura aşırı derecede dayanıklıdır hatta yazın aşırı sıcak olan bölgelerde, özellikle ıslatılabileceğini belirtiyoruz.

Ürünlerin tamamında kullandığımız tente ve minder kumaşları doğal pamuktur bu nedenle de sıcağa maruz kaldığında rengi atmaz.